ЎЗБ / O'ZB / РУС / ENG                 Махсус имкониятлар
Bugun Urganch shahar IT-Park oʻquv markazida “Sektor rahbarlari va yoshlar uchrashuvi" oʻtkazildi. Unda shahar hokimi Bunyod Radjapov
Kecha viloyatimiz boʻylab qor yogʻishi kuzatildi. Shu boisdan yo'llarda ehtiyot choralarini koʼrishingizni va avtotransport
Urganch shahar FVB xodimlari tomonidan “Urganchshahargaz” gaz ta’minoti bo‘limi hamda institut tyutorlari bilan biralikda, Urganch
Urganch shahrida "Tashabbusli budjet" jarayonining 2024-yil 1-chorak mablag‘lari yo‘naltirilishi va sarflanishi bo‘yicha hisoboti. ti.
YAPONIYALIK TADBIRKORLAR SHAHRIMIZDA QATOR SOHALARDA INVЕSTITSIYA LOYIHALARINI AMALGA OSHIRISHNI RЕJALASHTIRMOQDA Urganch shahar
URGANCH SHAHRIDA “YASHIL MAKON” UMUMMILLIY LOYIHASI DOIRASIDAGI TADBIRLAR BOSHLANDI Bugun Urganch shahrida “Yashil makon” umummilliy
Mahallani qoʼllab-quvvatlash kengashining tashkiliy yigʼilishi boʼlib oʼtdi. Oʼzbekiston Respublikasi Prezidentining “Mahalla
Shahar hokimligi apparat xodimlari tibbiy ko'rikdan o'tkazilmoqda Davlat xizmatchilari salomatligi - samarali faoliyati uchun asosdir.
Nogironligi bor insonlarga imkoniyatlar yaratish, ijtimoiy hayotda faol qatnashishlari uchun koʼmaklashish borasidagi shahrimizda