БАЙРАМ ДАСТУРИ КЎТАРИНКИ КАЙФИЯТДА ЎТДИ
Урганч шаҳри марказидаги вилоят Мусиқали драма театрида Ўзбекистон Республикаси Қуролли Кучлари ташкил этилганлигининг 28 йиллиги ҳамда 14 январь - Ватан ҳимоячилари куни муносабати билан байрам дастури бўлиб ўтди.
Унда вилоят ҳокими Ф.Эрманов сўзга чиқиб, барча ташриф буюрганларни байрам билан табриклади.
Шунингдек қатор воҳамиз вакиллари Ўзбекистон Республикаси Қуролли Кучлари ташкил этилганининг 28 йиллиги муносабати билан ҳарбий хизматчилар ва ҳуқуқни муҳофаза қилиш органлари ходимларидан бир гуруҳи орден ва медаллар ҳамда Хоразм вилояти ҳокимининг фаҳрий ёрлиқлари билан тақдирландилар.
Байрам дастурида Ўзбекистон Қуролли Кучлари, Ўзбекистон Республикаси миллий гвардияси хизматчиларининг чиқишлари чиқишлар эса меҳмонлага ватанпарварлик руҳини янада сингдирди.
Байрам дастури кўтаринки кайфиятда ўтди. Барча мард ўғлонларимизни яна бир бор Ватан ҳимоячилари куни билан табриклаб қоламиз!
Урганч шаҳар ҳокимлиги ахборот хизмати.